kjk.fi

 



sposti; poutala.jarmo@gmail.com

HARJOITUKSET;
Tiistai klo 19:00-20:00+ loppuvenyttely
- alkuveryttely klo 18:30
Torstai klo 20:00-21:10+ loppuvenyttely
- alkuveryttely klo 19:30
Sunnuntai klo 14:00-15:00+ loppuvenyttely (kun hallilla ei ole peliä)
- alkuveryttely klo 13:30

TALONMIESVUORO;
4.-10.9 (siivous alkuviikosta ja la turnauksen jälkeen)
6.-12.11 (siivous tiistain ja sunnuntain harkkojen yhteydessä)
+ talonmies jäänajot

EDUSTUKSEN JÄRJESTELYVUOROT;

Huom; Kioski auki jo tunti ennen ottelun alkua.
Huolehtikaa 2 myyjää kioskiin, 2 myyjää makkaran myyntiin ja 4 järjestysmiestä

PE 6.10 klo 19;30 KJK-LIEKIT
Paikalla viimeistään klo 19 mennessä
Kioski(2); Poutala ja Sillanpää (auki 18:30)
Makkara (2);
Kinnunen ja Kujanpää
Järkkärit (4);
Rautjärvi, Sillanpää, Kujanpää ja Uusitalo
Lipunmyynti; Kujanpää 1. erän loppuun saakka
Jäänajo; Uusitalo
TITU; Poutala


PE 23.2.2018 klo 19;30 KJK

Paikalla viimeistään klo 19 mennessä
Kioski(2); Jürmann ja Lemmenranta  (auki 18:30)
Makkara (2); Kivimäki ja Majanmaa

Järkkärit (4); Kuusiniemi, Järvinen, Munne, Mäki-Mantila ja Uusi-Rajasalo

Lipunmyynti;  Majanmaa 1. erän loppuun saakka
Jäänajo; Smolin
TITU; Rosenberg



 
SARJAPELIT JA KOTIPELIEN JÄRJESTELYVUOROT;

LA 16.9 klo 13:30 FORTUNA Orivesi-KJK 14-2

SU 17.9 klo 16:00 KJK-SPORT Vaasa 5-3
TITU; Poutala, KUULUTUS; Kujanpää, KELLO; Majanmaa, JÄÄHYT; Kinnunen ja Smolin (myös jäänajo)
KIOSKI; Kinnunen ja Kivimäki


SU 24.9 klo 15:30 PINGVIINIT Pirkkala-KJK, pelaajat hallilla klo 12:30

LA 30.9 klo 12:20 KRAFT Närpiö-KJK 18-5

TO 5.10 klo 18:30 KJK-KUKI Harjavalta 3-7
TITU; Mäki-Mantila, KUULUTUS; Uusitalo, KELLO; Uusi-Rajasalo, JÄÄHYT; Rautjärvi ja Sillanpää
KIOSKI; Kujanpää ja Kuusiniemi

LA 14.10 klo 19:00 PINGVIINIT Pirkkala-KJK 9-5

SU 15.10 klo 15:50 KRAFT Närpiö-KJK 7-4

SU 22.10 klo 18:30 KJK-FORTUNA Orivesi 4-6
TITU; Mäki-Mantila, KUULUTUS; Majanmaa , KELLO; Kujanpää, JÄÄHYT; Munne ja Kinnunen
KIOSKI; Munne ja Jürmann


LA 28.10 klo 14:55 SPORT Vaasa-KJK 8-4

SU 29.10 klo 18:30 KJK-KUKI 10-6
TITU; Rosenberg, KUULUTUS; Poutala, KELLO; Uusi-Rajasalo, JÄÄHYT; Jürmann ja Kinnunen
KIOSKI; Mäki-Mantila ja Majanmaa


SU 5.11 klo 18:15 KJK-KRAFT 3-11
TITU; Lemmenranta, KUULUTUS; Uusitalo, KELLO; Sillanpää, JÄÄHYT; Rautjärvi ja Smolin
KIOSKI; Rosenberg ja Uusitalo


LA 18.11 klo 11:00 FORTUNA Orivesi-KJK 9-7

LA 25.11 klo 16:15 PINGVIINIT Tampere-KJK

LA 2.12 klo 17:30 KJK-SPORT Vaasa
TITU; Lemmenranta, KUULUTUS; Majanmaa, KELLO; Uusi-Rajasalo JÄÄHYT; Jurmann ja Munne ,
KIOSKI; Rautjärvi ja Smolin

SU 3.12 klo 14:30 KUKI Harjavalta-KJK

LA 9.12 klo 19:30 KJK-PINGVIINIT Tampere
TITU; Poutala, KUULUTUS; Rosenberg, KELLO; Mäki-Mantila, JÄÄHYT; Munne ja Sillanpää
KIOSKI; Uusitalo ja Uusi-Rajasalo

TO 21.12 klo 19:00 KJK-OLD BEARS (+vanhemmat), pelaajat hallilla klo 18:00
Kuulutus; Majanmaa, Kello; Uusi-Rajasalo, Jäähyt; Jurmann ja Sillanpää, Kioski; Lemmenranta ja Ihanamäki

LA 6.1.2018 klo 00:00 KJK-KIEHA Ähtäri, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 13.1 klo 00:00 KUKI Harjavalta-KJK, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 20.1 klo 00:00 KJK-KIVA Karstula, pelaajat hallilla klo 00:00

SU 28.1 klo 00:00 PINGVIINIT Pirkkala-KJK, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 3.2 klo 00:00 FORTUNA Orivesi-KJK, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 10.2 klo 00:00 KIEHA Ähtäri-KJK, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 17.2 klo 00:00 KJK-KUKI Harjavalta, pelaajat hallilla klo 00:00

SU 4.3 klo 00:00 KIVA Karstula-KJK, pelaajat hallilla klo 00:00
- tämä pitää siirtää SU 18.2/ 11.3

LA 10.3 klo 00:00 KJK-PINGVIINIT Pirkkala, pelaajat hallilla klo 00:00

LA 17.3 klo 00:00 KJK-FORTUNA Orivesi, pelaajat hallilla klo 00:00

24.-25.3 LOPPUTURNAUS LEPPÄVIRTA


JOS VUORO EI SOVI SINULLE, NIIN HOIDA ITSE SIJAINEN!