kjk.fi

 


B --  K A U S I    2019 - 2020  

kevät -20 sarja: B-nuorten Alueliiga, lohko 2
syksy -19 sarja: B-nuorten Aluesarja, lohko 3


Harjoitukset:

            oheiset klo   jääaika klo pukuhuone

MA      18:00            19 - 20             PH 2

KE       18:00            19 - 20             PH 4

PE       18:00            19 - 20             PH 2

Seuratkaa jäävuorolistaa mahdollisten muutosten varalta, muutoksista pyritään infoamaan hyvissä ajoin.

Jäänajot ma, ke, pe klo 19:00 ja klo 20:00.

______________________________________________________________

* Ilmoita harkkoihin osalllistuminen whatsapp-ryhmään

* Ilmoita peliin osallistumisesta/poissaolosta viimeistään kuluvan viikon KESKIVIIKKONA ennen ko. peliä

* Jos et pääse tekemään nimettyä vastuuvuorotehtävää, hanki itse itsellesi    tuuraaja



Talonmiesviikot:


1) vko 40: 30.9. - 6.10.

Harju, Hietanen, Hollmén, Ihanamäki, Iivonen

2) vko 47: 18.11. - 24.11.

Järvinen, Kakkonen, Lehtinen, Lemmenranta, Pihala 

3) vko 2: 6. - 12.1.

Ruutana, Santaharju, Sillanpää, Sinnemäki, Smolin

4) vko 9: 24.2. - 1.3.

 Uusitalo, Järvinen, Lehtinen, Haapanen, Hietanen

*****************************************************************************

Edustuksen pelin talkoovuorot pe 4.10. ja pe 14.2.


pe 14.2. edustuksen pelin työvuorot:

titu: Uusitalo

2x jäähy: Hollmen + Lemmenranta

2x kioski: Santaharju + Iivonen

2x makkaranmyynti: Kakkonen ja Hietanen

2x lipunmyynti: Järvinen + Smolin

2x järjestysmies: Lehtinen + J.Tuori

jäänajo: Hietanen

Kello: Haapanen

työvuorot hoitaa ensimmäisestä talkoopelistä poissaolleet perheet: 

Uusitalo, Hollmén, Hietanen, Lemmenranta, Smolin, Santaharju, Lehtinen, Järvinen, Kakkonen ja Haapanen -> valitse tehtäväsi

***  talkoolaiset paikalle viimeistään klo 17:30, kioskiin klo 17, 

peli alkaa klo 18:30

********************************************************************************

B:llä ei jääaikaa 

Edustuksen pelien vuoksi: pe 14.2.

Leijonaliigan peli ke 12.2.

vuoro annettu (velka) toiselle joukkueelle: ma 17.2.

********************************************************************************


pe 14.2. EDUSTUKSEN PELIN TALKOOVUORO

* katso työvuorolista sekä tekijät ylempää!


La 15.2. vieraspeli JPK (Alajärvi) - KJK klo 13:15

* yhteiskyyti, lähtö jäähallilta klo 9:00
* Menomatkalle omat ravitsevat eväät, ruoka pelin jälkeen


Su 16.2. kotipeli KJK - KPK (Mänttä) HUOM: PELI SIIRRETTY!!

Uusi pelipäivä -> 8.3. klo 14:30

* ilmoittaudu peliin viimeistään ke 4.3.

* hallille kokoontuminen klo 13:00

työvuorot:

titu: Uusitalo Harju

kello: Hollmén

kuulutus: Haapanen

jäähyt: Järvinen ja Lemmenranta

jäänajo: Smolin

kioski: Pihala Hietanen ja Sillanpää Lehtinen


ma 17.2. HUOM: EI HARKKOJA, ei jääaikaa


vko 9: 24.2. - 1.3. joukkueen talonmiesviikko

tekijät:: Uusitalo, Järvinen, Lehtinen, Haapanen, Hietanen,


Su 1.3. vieraspeli VIRKIÄ (Lapua) - KJK klo 14:30

* ilmoittaudu peliin viimeistään ke 26.2.

* yhteiskyyti, lähtö jäähallilta klo



La 7.3. kotipeli KJK - KRAFT (Närpiö) klo 15:00 , PH 1 + 4

* ilmoittaudu peliin viimeistään ke 4.3.

* hallille kokoontuminen klo

työvuorot:

titu: Harju

kello: Pihala

kuulutus: Uusitalo

jäähyt: Lemmenranta ja Santaharju

jäänajo: Smolin

kioski: Santaharju ja Pihala


La 14.3. vieraspeli PINGVIINIT (Pirkkala) - KJK klo ?

* ilmoittaudu peliin viimeistään ke 11.3.

* yhteiskyyti, lähtö jäähallilta klo


Su 15.3. kotipeli KJK - SPORT TEAM (Vaasa) klo 12:30, PH 1 + 4

* ilmoittaudu peliin viimeistään ke 11.3.

* hallille kokoontuminen klo

työvuorot:

titu: Harju

kello: Hollmén

kuulutus: Haapanen

jäähyt: Järvinen ja Lemmenranta

jäänajo: Kakkonen

kioski: Lehtinen ja Sinnemäki





******************************************************************************

La 04.01.202052838Kankaanpää11:00KJK-JPK
Su 05.01.202052841Mänttä17:00KPK-KJK
La 11.01.202052844Kankaanpää13:15KJK-Virkiä
La 18.01.202052847Närpiö15:00
Kraft-KJK
La 25.01.202052850Kankaanpää11:00KJK-Pingviinit
Su 02.02.202052853Vaasa14:55
Sport Team-KJK
La 15.02.202052859Alajärvi13:15
JPK-KJK
Su 08.03.202052862Kankaanpää14:30
KJK-KPK
Su 01.03.202052865Lapua14:30
Virkiä-KJK
La 07.03.202052868Kankaanpää15:00
KJK-Kraft
La 14.03.202052871Pirkkala
Pingviinit-KJK
Su 15.03.202052874Kankaanpää12:30
KJK-Sport Team